Registrace na 3. ročník

Postup při registraci (do 28.8.2018 v 23:59 hod.):

- zaslání povinných registračních údajů:  jméno, příjmení, rok narození a varianta tratě, kterou hodláte absolvovat (stačí K jako krátší, D jakožto ta delší, M jako mládež, nebo S jako štafeta - u štafet uvést jména a úseky všech třech účastníků, přičemž postačuje, aby se přihlásil na celý tým jeden ze štafety) a název klubu resp. štafety, které budete reprezentovat

- přidělení startovního čísla pořadatelem (toto číslo je současně variabilním symbolem pro platbu) 

- uhrazení startovného na účet pořadatele, a to: 

                        200,- Kč - účastník kratší nebo delší varianty

                   150,- Kč  - mládež od 14-ti let

                   400,- Kč  - štafeta za celý tým

 Způsoby registrace:

1) přes záložku "Dotazy a registrace" vyplněním potřebných údajů v textovém poli včetně předmětu zprávy ve tvaru "Registrace + příjmení účastníka"  

2) prostřednictvím e-mailové adresy: triatlon.dl@seznam.cz, kdy do předmětu zprávy opět uveďte "Registrace + příjmení účastníka" a do zprávy samotné požadované údaje

Následně obdržíte potvrzovací e-mailovou zprávu, ve které Vám bude sděleno i Vaše startovní číslo resp. VS, jenž Vám bylo vygenerováno. 

3) na místě v den závodu (ve výjimečných případech)

Dokončení registrace:

Registrace bude dokončena jakmile Vaše platba dorazí na náš účet, a tím se zařazujete na startovní listinu a stáváte se účastníkem závodu!!  Souhrn ohledně registrace Vám bude opět zaslán e-mailem.

Formy platby:

- převodem na účet, zaplaťte částku dle zvolené kategorie na účet číslo 115-2751260267/0100 s variabilním symbolem, které Vám bylo přiděleno a které je Vaším startovním číslem. Do správy pro příjemce uveďte "DLT + vaše příjmení" !!!

- na místě v částce 250,- Kč za osobu u dosud nezaregistrovaných zájemců. V případě registrace a platby na místě v den závodu zaniká nárok na pamětní medaili. 

Více informací o závodě a podrobné propozice najdete v dalších záložkách.